KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524315
nr 1352 4315
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Signerad, Strandvägen, 1926. Motivet: 23x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:15:47
2/10 20:11:55
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm
nr 1352 4315
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 5 oktober 2020 |
| 2/10 20:11:55 | 1 | Vinnande bud |
Uno Stallarholm